Save the date: De Zevende Gevel – Natuur, water en kunst in de publieke ruimte
— Bedrijfsnieuws | Save-the-dateSave the date: De Zevende Gevel 🗓️
Op maandag 16 maart 2026 nodigt Trafiroad u uit voor een inspiratie-event over de toekomst van onze buitenruimte. Ontdek hoe natuur, water en kunst samenkomen in innovatieve ontwerpen — van advies en techniek tot de uiteindelijke realisatie. En daar maakt straatmeubilair natuurlijk ook deel van uit!
🗓️ Maandag 16 2026 – 17u30 – Gratis Inspiratie Event – Gent
Trafiroad nodigt u uit, als kennispartner van De Zevende Gevel, voor het komende event over de toekomst van onze buitenruimte: Natuur, water en kunst als fundament. 🌳
💡 In deze sessie lichten Kenny Windels (Studio Basta) en Davy Van Laere (Groen Inzicht) toe hoe we met een no-nonsense visie en slimme wadi's 💧 buitenruimtes creëren die niet alleen water bufferen, maar ook biodiversiteit en sociale interactie versterken.
Philippe Van Cauteren (S.M.A.K.) toont aan hoe kunst 🎨 een essentiële rol speelt in de beleving van onze publieke en landschappelijke ruimte, door nieuwe perspectieven te bieden op onze relatie met de omgeving. En daar hoort straatmeubilair natuurlijk ook bij!
Laat je inspireren door concrete voorbeelden en technische inzichten die laten zien hoe we samen bouwen aan een leefbare publieke ruimte!
#Trafiroad #DeZevendeGevel #Landschapsontwerp #UrbanPlanning #Inspiratie #PubliekeRuimte #Waterbeheer
Schrijf je nu in voor dit gratis inspiratie eventWaar en wanneer
16 maart 2026
In Gent | CommunicatieCampus
Ontvangs vanaf : 17:30u
Latest blogs
-
Trafiroad en Visualo lanceren een innovatief digitaal medianetwerk.
Productnieuws
BekijkSlimme schermen, verbonden gemeenten.
Samen met Visualo biedt Trafiroad een digitaal netwerk van infoschermen voor steden en gemeenten. Deze totaaloplossing bereikt inwoners en handelaars snel en visueel sterk. Met hoogwaardige technologie en vakkundige installatie versterkt Trafiroad de communicatie en mobiliteit in de publieke ruimte.
-
10 Miles van Antwerpen ten voordele van de MS Liga
Bedrijfsnieuws | Media | Save-the-date
BekijkOp 26 april kleurt Antwerpen een stukje Trafiroad-geel.
Onze collega’s trekken massaal de loopschoenen aan voor de 10 Miles, met een missie die recht uit het hart komt. Voor elke finisher schenkt Trafiroad 100 euro aan MS-Liga Vlaanderen, als eerbetoon aan een man die aan de basis lag van alles wat we vandaag zijn. We krijgen trouwens extra steun, Greg Van Avermaet loopt met ons mee!
-
Dag van het onderwijs, een veilige schoolomgeving
Productnieuws | Tips-en-tricks
BekijkDag van het onderwijs
Bij Trafiroad bedanken we alle onderwijsprofessionals voor hun dagelijkse inzet en lichten we graag toe hoe wij scholen ondersteunen bij het creëren van veilige en inspirerende buitenruimtes — van advies en ontwerp tot plaatsing.